Asus zdradza swoje tabletowe plany na 2012 rok

Asus jest jednym z tych producentów, którzy jeszcze przed CES 2012 zdradził swoje tabletowe plany na bieżący rok. Zakładają one nie tylko wypuszczenie modelu Transformer Prime z 3G, ale także tabletu z Windows 8 z ARM oraz dwóch całkowicie nowych 10,1-calowych maszyn.

Podczas ostatniej konferencji prasowej na rodzimym rynku Asusa, Samson Hu, wiceprezes i menadżer działu biznesowego, zdradził plany tajwańskiego producenta na 2012 rok. Są one co najmniej interesujące i pochodzą od wiarygodnego źródła.

Odkąd Asus zapowiedział, że nie będzie Asusa Transformer Prime w wersji z 3G pojawiło się mnóstwo głosów niezadowolenia potencjalnych klientów, którzy stwierdzili, że producent tym ruchem strzela sobie w stopę. Jak się jednak okazało, sprawa została przemyślana i takowy sprzęt jednak zostanie udostępniony do sprzedaży. Premiera Asusa Transformer Prime 3G ma mieć miejsce już w marcu.

Jakiś czas temu pojawiły się spekulacje, że do premiery pierwszych tabletów z Windows 8 i procesorami ARM będziemy musieli poczekać nawet do czerwca 2013 roku. Wiele jednak wskazuje na to, że były to informacje wyssane z palca, bowiem Asus planuje premierę takiego tabletu pod koniec bieżącego roku.

Reklama

Plany Asusa zakładają sprzedaż w 2012 roku około 6 milionów tabletów.

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: transformer | windows 8 | Asus | tablet | CES

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy