Cyfrowa Muzyka do kupienia za pomocą pre-paid

Klienci sklepu internetowego OVI Muzyka zyskali nową, wygodną formę płatności pre-paid za pobierane utwory muzyczne.

Od marca br. poprzez sieć sklepowych terminali POS firmy epay można nabyć kupony umożliwiające dokonywanie płatności on-line za muzykę dostępną w serwisie OVI Muzyka. Klienci korzystający z tej formy płatności nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat.

Dzięki nowej usłudze użytkownicy witryny OVI Muzyka mogą płacić za pobierane utwory za pomocą kuponów dostępnych wyłącznie w kasach hipermarketów Tesco, na stacjach benzynowych Statoil i Lukoil, w punktach handlowych inmedio, 1 Minute, Relay, a także w pozostałych 6 tysiącach sklepów detalicznych na terenie całej Polski, wyposażonych w terminale POS firmy epay. Wkrótce kupony będą również dostępne w sieci hipermarketów Real. Kupony pre-paid to drugi obok płatności kartą kredytową sposób na dokonywanie płatności on-line w sklepie muzycznym Nokia.

Reklama

- Dzięki zawartemu porozumieniu z firmą Nokia klienci zyskają bezpieczną i wygodną formę płatności dostępną w dogodnie zlokalizowanych sklepach na terenie całego kraju. Jest to duże udogodnienie i dobra wiadomość dla użytkowników sklepu, którzy nie posiadają kart kredytowych lub obawiają się wykorzystywać je do zakupów on-line - komentuje Piotr Adamek, prezes epay Aby zapłacić za muzykę przy pomocy kuponu pre-paid należy zalogować się na stronie OVI Muzyka, a następnie w odpowiednim miejscu podać 16-cyfrowy kod znajdujący się na wydruku z terminala epay. Już po chwili konto użytkownika zostanie zasilone kwotą równą wartości kuponu. Obecnie dostępne są kupony o wartości 34,99 zł. Zgromadzone w ten sposób środki klienci sklepu mogą przeznaczyć na zakup pojedynczych utworów lub całych albumów dostępnych w formacie mp3 256kbps.

- Nokia cały czas pracuje nad rozwojem Ovi Muzyki. Nasz katalog zawiera już ponad 6 milionów utworów, co stanowi prawdziwą alternatywę dla osób, które chcą kupować legalnie muzykę cyfrową. Teraz dodatkowym ułatwieniem będzie nowa forma płatności - kupon epay. Już bez potrzeby posiadania karty kredytowej, a za gotówkę, będzie można szybko i wygodnie nabyć kupon na swoją ulubioną muzykę. Myślę, że jest to forma płatności, na którą czekało wielu naszych klientów - mówi Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland.

Jeden utwór muzyczny można zakupić już za 2,49 zł, a cały album za 24,99 zł. Przed podjęciem decyzji o wyborze piosenki użytkownik ma możliwość przesłuchania jej 30-sekundowego fragmentu.

Muzyka z sieci

Ovi Muzyka to internetowy sklep muzyczny firmy Nokia, który oferuje bibliotekę ponad 6 milionów utworów artystów polskich i zagranicznych z każdego gatunku muzycznego. Wystarczy, że użytkownik za pomocą dowolnej przeglądarki internetowej zaloguje się do serwisu www.music.ovi.com, by móc słuchać i pobierać utwory.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Parlam | Ovi | Nokia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy