Internet w telefonie nadal za drogi

Internet w telefonach komórkowych dostępny jest już od kilku lat i w chwili obecnej technologia ta jest wystarczająco rozwinięta, aby w droższych modelach telefonów móc z pełną satysfakcją surfować po sieci. Niestety pojawiają się wtedy pewne ograniczenia, które skutecznie ugaszą nasz optymizm.

Angielski dziennik "The Mirror" pisze o pewnym Brytyjczyku, który podłączył swojego laptopa do sieci poprzez telefon komórkowy. Nie trzeba chyba nikogo specjalnie przekonywać, że rachunek za tę przyjemność był nad wyraz wysoki i wyniósł 27322 funtów. Abonent stwierdził, że zbankrutuje, jeśli operator, Vodafone, nie zaproponuje redukcji rachunku.

Abonent był przekonany, że kupiona za kwotę 41.50 funtów usługa dostępu do sieci jest nieograniczona - jest niestety inaczej, ograniczenie wynosi 120 MB na miesiąc. Przez ten okres użytkownik pobrał około 20-30 filmów telewizyjnych oraz 4 albumy muzyczne.

Reklama

Jest to kolejny przypadek wprowadzania w błąd użytkowników przez swojego operatora. Wcześniej pewien Polak mieszkający w Kanadzie "wyprodukował" rachunek o wartości 85 tysięcy dolarów kanadyjskich, bo był przekonany, że płacąc za usługę uzyska nieograniczony dostęp do internetu.

PCArena.pl
Dowiedz się więcej na temat: internet

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy