iPhone pojawi się w Plusie i Play?

Na razie jedynie komórkowe sieci Orange oraz Era poinformowały o wprowadzeniu do swojej oferty multimedialnego telefonu komórkowego firmy Apple - iPhone 3G. Czy nowe cacko pojawi się w sieciach Plus i Play? Analitycy twierdzą, że powinien. Ile zapłacimy za iPhone w Polsce?

Pytani przez Polską Agencję Prasową analitycy rynku telekomunikacyjnego twierdzą, że komórkowa sieć Plus jeszcze w tym roku podpisze umowę na sprzedaż telefonu iPhone w Polsce. W przeciwnym razie operator może stracić prestiż oraz kilkadziesiąt tysięcy abonentów, którzy płacą wysokie rachunki.

Specjaliści spekulują, że najprawdopodobniej w podpisaniu umowy z Apple pomoże Plusowi Vodafone, brytyjski udziałowiec polskiego operatora, która ma już umowę na sprzedaż iPhone w kilku krajach europejskich, na razie bez Polski. Także sieć Play będzie chciała wprowadzić iPhone do swojej oferty. Nie ma wątpliwości, że posiadanie iPhone w ofercie to także dobry chwyt marketingowy.

Reklama

Ile zapłacimy za iPhone w Polsce? Na razie Orange i Era nie zdradzają cen. Analitycy rynku spekulują, że w przypadku miesięcznego abonamentu w wysokości około 150 złotych, cena iPhone 3G może wynieść około 500-700 złotych.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: Orange | Apple | Plus | T-Mobile | analitycy | iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy