Mega Fun z nowymi warunkami w Era Mix

Od dziewiętnastego listopada 2007 roku, w ramach systemu Era Mix dostępna jest nowa oferta promocyjna - Mega Fun. Warto zwrócić uwagę na fakt, że jej warunki różnią się od dostępnej od dawna u operatora podobnej oferty Era Fun.

Podstawowa zmiana w nowej ofercie Mega Fun to zobowiązanie do dokonania comiesięcznych zasileń konta o łącznej miesięcznej wartości minimum 30 złotych. Zobowiązanie dotyczy każdego pełnego miesiąca kalendarzowego, w czasie którego umowa była ważna. Zasilenia konta przekraczające kwotę 30 złotych miesięcznie nie są zaliczane na poczet zobowiązania w miesiącu następnym.

Podsumowując, nowa oferta jest podobna do ofert konkurencyjnych - mixPlus czy Nowy Twój Mix , gdzie klient za pomocą kart-zdrapek opłaca miesięczny abonament przez okres na jaki została zawarta umowa. W przypadku mixPlus klient ma bardziej elastyczne warunki niż w Erze czy Orange, bo umowa nie jest podpisywana na czas, ale na ilość doładowań o określonej kwocie. Oznacza to, że zobowiązanie np. na 24 doładowania można wypełnić chociażby w ciągu miesiąca.

Reklama

Przypomnijmy, że w ramach dostępnej od dawna w Era Mix oferty Era Fun, w przeciwieństwie do nowej promocji, klient ma jedynie obowiązek utrzymania aktywnej karty SIM ważnej na połączenia wychodzące, bez względu jakimi wartościami będzie doładowywał konto. Można przykładowo doładować konto raz na trzy miesiąca za 50 złotych. Pod tym względem oferta Era Fun jest atrakcyjniejsza od nowej Mega Fun.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: T-Mobile | Fun.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy