Microsoft: Smartfon z doczepianymi akcesoriami

Microsoft nie ma zbyt dobrych doświadczeń związanych z produkcją komórek. Telefony Kin okazały się niewypałem. Jak będzie z następnymi?

W sieci pojawiły się właśnie dokumenty z wniosku patentowego złożonego przez Microsoft. Co powiecie na slider z możliwością dowolnej konfiguracji jego akcesoriów?

W patencie Microsoftu znalazł się z pozoru zwykły slider, jednak zamiast zainstalowanej na stałe klawiatury pod ekranem jest miejsce na instalację dowolnej części. Nic nie stoi na przeszkodzie, by była to klawiatura, ale w zestawie znajdują się również dodatkowa bateria, pad do gier, a nawet dodatkowy ekran.

Co więcej - akcesoria dołączone do urządzenia można obsługiwać, nie podpinając ich do telefonu. Sprzęty mają działać na przykład jako drugi telefon czy pilot do kontroli multimediów po podłączeniu komórki do telewizora.

Pomysł jest interesujący, ale szanse na to, by Microsoft ponownie zainteresował się produkcją telefonów komórkowych, są raczej niewielkie. Myślicie, że urządzenie mogłoby trafić w gust klientów?

Reklama

Paweł Żmuda

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: smartfony | Microsoft

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama