Modemy ZTE w Cyfrowym Polsacie

ZTE wprowadziło na rynek modem sygnowany symbolem MF668. Urządzenie to jest dostosowane do pracy w technologii HSPA+ 14ej klasy (polepszona wersja 4G). Model MF668 jest połączeniem nowoczesnego designu z dużą funkcjonalnością. Dostępny jest w ofercie Cyfrowego Polsatu.

Modem ZTE MF668 to urządzenie o wymiarach 76.7 na 29.3 na 11.5 mm posiadające metaliczną obudowę. Podłączenie do komputera następuje przy użyciu złącza USB 2.0., chowanego za pomocą suwaka. Oprogramowanie ze sterownikami jest zainstalowane w modemie, dlatego proces instalacyjny przebiega na zasadzie plug & play (podłączamy i działa).

Opisywany sprzęt dzięki technologii HSPA+ zapewnia prędkość transmisji danych na poziomie do 21 Mb/s (download) i do 5,76 Mb/s (upload). Model MF668 może służyć również jako wydajna pamięć przenośna. Po włożeniu karty MicroSD zyskujemy przestrzeń dyskową do 8 Gb. Modem ZTE MF668 wyposażony jest w gniazdo umożliwiające podłączenie zewnętrznej anteny, która może wzmocnić sygnał na słabiej zurbanizowanych terenach.

Reklama

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: urządzenie | Cyfrowy Polsat | modem | ZTE

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy