Neostrada TP za 1 zł przez 9 miesięcy

Telekomunikacja Polska wprowadza do swojej oferty nową promocję na usługę neostrada. W ramach promocji klienci mogą liczyć na internet za 1 zł nawet przez 9 miesięcy.

Od 27 sierpnia do 30 września 2009 roku w Telekomunikacji Polskiej trwa promocja "Internet na dobry początek", która skierowana jest do mniej wymagających użytkowników sieci. Abonenci mogą podpisać z operatorem umowę na opcję Neostrada 256 i korzystać z obniżonego abonamentu.

W ramach promocji użytkownik może korzystać z internetu przez trzy (przy umowie na 12 miesięcy), sześć (przy umowie na dwa lata) lub dziewięć (przy umowie na trzy lata) miesięcy płacąc jedynie 1 zł miesięcznie. Po okresie promocyjnym cena abonamentu wynosi od 29,90 zł do 39,89 zł (w zależności od podpisanej umowy). Także opłata instalacyjna została obniżona do 49,90 zł.

Reklama

Charakterystyka opcji Neostrada 256: stały dostęp do sieci internet z maksymalną szybkością transmisji do/od komputera abonenta do 256/128 wyrażoną w kb/s; dynamicznie przydzielany adres IP;konto poczty elektronicznej o wielkości 5 MB; brak limitu transferu.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: Internet | Orange Polska S.A. | neostrada
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama