Orange: Nowe zasady dla kart za 150 zł

Po interwencji Urzędu Komunikacji Elektronicznej operator sieci telefonii komórkowej Orange zmienił zasady doładowań konta pre-paid za 150 złotych, które z końcem 2007 roku znikają z rynku.

W ostatnim kwartale 2007 roku do Urzędu Komunikacji Elektronicznej zaczęły napływać skargi użytkowników usług telekomunikacyjnych PTK Centertel operatora sieci Orange, korzystających z usług w systemie pre-paid (tzw. telefon na kartę).

Skargi dotyczyły wycofania z oferty doładowań o wartości 150 zł. Według nowych zasad dotychczasowi nabywcy doładowania o nominale 150 zł mieliby czas do końca 2007 r. na wykorzystanie zakupionej usługi.

W odpowiedzi na interwencję podjętą przez UKE sieć Orange poinformowała o zmianie decyzji w powyższej sprawie. Spółka podtrzymała decyzję o wycofaniu z oferty doładowań o wartości 150 zł, ale te które już zostały zakupione przez użytkowników będą mogły być wykorzystywane zgodnie z terminem ich ważności umieszczonym na wydruku, jednak nie później niż do 1 stycznia 2010 roku.

Reklama
Media2
Dowiedz się więcej na temat: UKE | Orange
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy