Pamiętaj o końcu promocji!

By korzystać z promocyjnych usług operatorów telekomunikacyjnych należy mieć znakomita pamięć. Inaczej może się okazać, że za połączenia zapłacimy drożej bez naszej wiedzy. Operatorzy nie informują o zakończeniu promocji.

Niektórzy operatorzy zachęcają do podpisywania nowych umów dając abonentom przez pewien okres (np. przez 12 miesięcy) możliwość bezpłatnego korzystania z usług dodatkowych obniżających połączenia.

Oczywiście po promocyjnym okresie użytkownik może zrezygnować z usługi. Problem w tym, że mało kto o tym pamięta. I po promocyjnych miesiącach operator zaczyna naliczać opłaty za usługę zgodnie ze standardowym cennikiem.

Często o końcu promocji klient dowiaduje się po większym rachunku za usługi. W rozmowie z dziennikiem "Metro" były konsultant sieci Orange przyznaje, że dziennie odbierał telefony od zdziwionych klientów, którym promocja na tańsze rozmowy się skończyła a operator nie raczył poinformować.

Reklama

Oczywiście problem ten nie dotyczy jedynie pomarańczowej sieci komórkowej ale praktycznie wszystkich polskich operatorów, którzy niechętnie informują o zakończeniu promocji.

Okazuje się także, że operator ma obowiązek poinformować do kiedy trwa promocja. O jej wyłączeniu w odpowiednim czasie klient musi zadbać sam.

Media2
Dowiedz się więcej na temat: operator | operatorzy

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy