Samsung Galaxy Tab 10.1 ma problem z wyświetlaczem

Po doniesieniach o problemie Apple związanym wadliwymi panelami dotykowymi, przeznaczonymi dla iPhone'a 5 przyszła kolej na wiadomości na temat konkurencji. Okazuje się, że również Samsung ma kłopoty - część tabletów Galaxy Tab 10.1 boryka się z podobną usterką.

Samsung, który wprowadził na rynek nowy tablet Galaxy Tab 10.1 może mówić o prawdziwym pechu. Po wielu próbach zablokowania sprzedaży przez Apple, pojawił się kolejny problem - tym razem natury technicznej. Spora część użytkowników, której udało się kupić tablet skarży się na dziwne plamy pojawiające się na wyświetlaczu.

Problem z wyświetlaczami w Galaxy Tab 10.1 objawia się powstawaniem przebarwień przypominających plamy oleju lub wilgoci. Co prawda o zawilgoceniu nie ma nawet mowy, ale problem mimo wszystko jest dość poważny. Efekt pojawia się szczególnie podczas dotykania ekranu, kiedy wyświetlacz i szkło ochronne stykają się ze sobą.

Użytkownicy forum xda-developers mają już wiele teorii i sposobów na rozwiązanie problemu z ekranami w tabletach Samsunga, lecz zdecydowanie najrozsądniejszym będzie wymiana urządzenia na gwarancji. Koreański oddział został już poinformowany o usterce i zobowiązał się wymienić cały sprzęt.

Reklama

Nie wiadomo jeszcze, jak duża jest skala tego problemu i czy jakiekolwiek wadliwe modele trafiły na polski rynek. Mimo wszystko przed podjęciem decyzji o zakupie Galaxy Taba 10.1 warto mu się nieco dłużej przyjrzeć.

Tomasz

http://komorkomania.pl/

Komórkomania.pl
Dowiedz się więcej na temat: Samsung | Samsung Galaxy Tab | Samsung Galaxy Tab 10.1

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy