Siine: Klawiatura dla Androida, która znacznie przyśpieszy pisanie

Siine jest nową klawiaturą dla systemu Android, której celem jest przyśpieszenie pisania wiadomości poprzez zastąpienie pewnych słów lub fraz kliknięciem w odpowiednia ikonę.

Powiedzmy, że chcesz napisać do przyjaciela, by przypomnieć mu o nadchodzącym koncercie. Zamiast pisać wszystko, wystarczy że wywołasz kalendarz, klikniesz w datę a później w godzinę. Jest to dużo szybsze niż zabawa z cyframi na dotykowej klawiaturze.

Siine zawiera także cały zestaw słów i fraz, których używa się w codziennej komunikacji, typu "jak się masz?" czy "możesz rozmawiać?". Frazy te można personalizować, więc nie ma problemu żeby dostosować je do twojego stylu komunikacji. Po początkowym wysiłku włożonym w ustawienie fraz każda, którą zwykle wpisujesz, pojawi się zaraz po kliknięciu w odpowiedni przycisk.

Reklama

Opis wygląda dużo gorzej niż w rzeczywistości - możliwość dodania swoich własnych skrótów jest nieoceniona i może sprawić, że wpisywanie pewnych wiadomości stanie się zaskakująco szybkie i bezproblemowe. Bardzo fajna jest także opcja kasowania wiadomości przy pomocy gestu - wystarczy przytrzymać przycisk delete i przesunąć palcem po tekście, który chcemy usunąć.

Słowa nie oddadzą tego, jak przydatna może być to aplikacja. Najlepiej przyjrzeć się jak Siine działa w praktyce. Klawiaturę można ściągnąć za darmo z Google Play.

Źródło informacji

gizmodo.pl
Dowiedz się więcej na temat: Android | Klawiatura
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy