Tablet Google Nexus już w 2012 roku

Eric Schmidt, były CEO Google'a, ma informacje z pierwszej ręki dotyczące nowości w branży IT. Nic dziwnego, że wiele osób jego zapowiedzi traktuje wręcz ze świętością.

W rozmowie z włoską gazetą Corriere della Sera, Eric Schmidt stwierdził, że nie później niż za pół roku poznamy pierwszy tablet opatrzony logo Google Nexus. A przynajmniej tego się domyślamy.

Cytując Erica Schmidta, "w ciągu sześciu miesięcy na rynek zostanie wprowadzony tablet najwyższej jakości". Określenie "najwyższej jakości" może odnosić się do wielu urządzeń już znajdujących się w sprzedaży, dlatego jego użycie sugeruje powstanie tabletu, który Google uważa za szczególny. Bez wątpienia będzie to tablet Google Nexus, którego premiera wydaje się jeszcze bardziej prawdopodobna, gdy przyjrzymy się rynkowi telefonów komórkowych: co rok światu prezentowany jest jeden, wyjątkowy model, który Google opatruje mianem "Nexus".

Zastanawiające jest tylko który z producentów został wyznaczony do stworzenia tabletu Google Nexus? Czy będzie to HTC, Samsung, a może Motorola, której zajmujący się mobilnymi urządzeniami oddział został zakupiony przez Google'a?

Reklama

Jarosław Sroka

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: tablet | Google | Google Nexus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy