Znamy cenę tabletu Acer Iconia Tab A200

Acer pracuje nad nowymi modelami tabletów, które do sprzedaży trafią już na początku 2012 roku. Jednym z nich będzie Iconia Tab A200. Na ile producent wycenił swoje dzieło?

Początkowo przypuszczano, że Iconia Tab A200 trafi do sprzedaży jeszcze w tym roku. Ostatnie informacje pozwalają sądzić, że na nowy tablet Tajwańczyków trzeba będzie jeszcze poczekać. Co wiadomo o A200? Producent zdecydował się na zastosowanie dwurdzeniowego procesora taktowanego z częstotliwością 1 GHz, 1 GB RAM-u, a także - w zależności od wersji - 8 lub 16 GB wbudowanej pamięci. Ekran dość tradycyjnie będzie miał przekątną 10,1 cala i rozdzielczość 1280 x 800 pikseli.

Już w tej chwili wiadomo, że w momencie wprowadzenia do sprzedaży urządzenie to będzie działało pod kontrolą Androida 3.2 Honeycomb. Aktualizacja do wersji 4.0 ICS jest przewidziana przez producenta. Najbardziej prawdopodobny termin udostępnienia aktualizacji to początek 2012 roku.

Początkowo przypuszczano, że A200 z racji dość przeciętnej konfiguracji sprzętowej, będzie dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Producent ustalił, że model 8 GB będzie kosztował 399 dol. Wersja z dwukrotnie większą ilością miejsca na dane to wydatek rzędu 450 dol.

Reklama

Nie wiadomo jeszcze, czy Acer Iconia Tab A200 zadebiutuje w Polsce. Na oficjalne stanowisko Acera w tej sprawie będziemy musieli poczekać.

Źródło informacji

android.com.pl
Dowiedz się więcej na temat: tablet | Acer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy