Tim Cook: Wszyscy lubią niespodzianki

Na imprezie urodzinowej zorganizowanej z okazji 30 urodzin Macintosha, Tim Cook wypowiedział się na kilka ciekawych tematów, m.in. o pilnie strzeżonych nowych produktach Apple i inwigilacji obywateli USA przez NSA.

W wywiadzie udzielonym telewizji ABC News, Tim Cook wyjaśnił, że tajemnica jest częścią kultury Apple. Jest ona wpisana we wszystkie nowe produkty, nad którymi pracuje gigant z Cupertino. W jego mniemaniu trzymanie wszystkiego w tajemnicy nie jest złym podejściem, bo przecież "wszyscy lubią niespodzianki".

Cook zapytany o fabrykę w Arizonie, w której mają być produkowane nowe urządzenia (większy iPhone, iWatch) odpowiedział żartobliwie, że na pewno będzie to iRing (iPierścionek).

Szef Apple nie uniknął także pytania dotyczącego działań prowadzonych przez agencje rządowe USA. Cook wyjaśnił, że tego typu praktyki powinny być jawne. Jednocześnie zaprzeczył istnieniu jakiegokolwiek "tylnego wejścia", które miałoby agencjom takim jak NSA umożliwiać szpiegowanie użytkowników produktów Apple.

Reklama

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Macintosh | Tim Cook | NSA | apple

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy