Victorinox Sportsman. Wyniki konkursu

Scyzoryk Victorinox Sportsman w świątecznej odsłonie White Christmas /INTERIA.PL/materiały prasowe

Reklama

Tradycją firmy Victorinox jest specjalna, świąteczna seria scyzoryków. Tym razem w świątecznej odsłonie prezentuje się model Sportsman, który można wygrać w naszym konkursie!

Victorinox już po raz kolejny prezentuje scyzoryk z wyjątkową okładką z zimowym motywem w ramach limitowanej edycji White Christmas. Bożonarodzeniowa choinka na okładzinie i zdobiące ostrze gwiazdki są znakiem rozpoznawczym tegorocznego wydania, które będzie wyprodukowane w ograniczonej liczbie 15 000 sztuk i dostępne na całym świecie.

Dodatkowo scyzoryk zapakowany jest w eleganckie białe pudełko z "okienkami" po obu stronach, dzięki czemu może być idealnym prezentem na nadchodzące święta Bożego Narodzenia.

Sportsman White Christmas przypadnie do gustu nie tylko fanom marki Victorinox i kolekcjonerom, ale również tym, którzy poszukują wyjątkowego upominku dla najbliższych. Bez wątpienia sprawdzi się także jako oryginalna ozdoba choinkowa.

Reklama

Aby stać się posiadaczem tego niesamowitego gadżetu, wystarczyło odpowiedzieć na pytanie:

Victorinox Sportsman White Christmas Special Edition 2018 jest nie tylko funkcjonalny, lecz także świetnie sprawdzi się jako oryginalna ozdoba choinkowa. Napisz, jakie nietypowe ozdoby znajdują się co roku na Twoim bożonarodzeniowym drzewku.

Do wygrania były 3 scyzoryki marki Victorinox model Sportsman White Christmas Special Edition 2018! 

Laureatami konkursu zostają:

Marcin Smolak z Białegostoku

Rafał Opioła z Bydgoszczy

Łukasz Klupsz ze Śmigla

Gratulujemy!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy