Wyniki konkursu "Megajazda Richarda Hammonda"

Richard Hammond wziął udział w realizacji osiemnastu serii "Top Gear". Doświadczył niezliczonych przygód na trasach, szalał na niejednym torze wyścigowym, zasiadał za kierownicami luksusowych wozów o wielkiej mocy. Teraz, w programie "Megajazda Richarda Hammonda" (BBC Knowledge), od 16 sierpnia o 22:00, będzie sprawdzał moc maszyn przemysłowych zaprojektowanych z myślą nie o luksusie, lecz o ciężkiej pracy.

Richardowi nie raz przyjdzie pracować w niezwykle trudnych warunkach. Co więcej, będzie miał zaledwie kilka dni, by opanować obsługę każdej z maszyn. W tym zadaniu pomagać mu będą lokalni eksperci.

Hammond odwiedzi sześć miejsc, a w każdym z nich spędzi tylko trzy dni.  Jeśli więc rzeczywiście będzie chciał nauczyć się kierowania mechanicznymi potworami, będzie musiał się bardzo postarać.

W tej serii Hammond uda się m.in. do Fort Bliss, gdzie zasiądzie za kierownicą czołgu M-1 Abrams. Na wysypisku śmieci w Denver uruchomi ogromną zgniatarkę.

Reklama

Na lotnisku Dallas-Fort Worth pod opiekę dostanie Strikera, najpotężniejszy wóz strażacki świata.

W Orlando zaś czeka go nie lada zabawa - będzie operatorem dwutonowej kuli, którą w kilka sekund można zburzyć wielopiętrowy budynek.

W związku z premierą nowego programu BBC Knowledge "Megajazda Richarda Hammonda", który będzie można oglądać od czwartku, 16 sierpnia, zorganizowaliśmy dla was konkurs.

W końcu dotarły do nas nagrody i w końcu też możemy z czystym sumieniem ogłosić zwycięzców. Oto oni:

1. Krzysztof Wojniak

2. Martyna Bohdanowicz

3. Michał Pastuszka

4. Grzegorz Jarosz

5. Adam Mikoszewski

6. Marcin Stachowiak

7. Jakub Graczyk

8. Piotr Klinkosz

9. Gabriela Koc

10. Kamil Pawłowski, który otrzymuje od nas nawigację. Opowieść o chomiku rozbroiła całkowicie redakcję!

Gratulujemy!

Nagrodami dla autorów 10 odpowiedzi, które zostaną uznane za najciekawsze przed Komisję Konkursową, są zestawy książek i płyt DVD w składzie:

"Rok ekstremalnych przygód" Richard Hammond

"Na krawędzi - moja opowieść" Richard Hammond

DVD z programem "Top Gear"

Dodatkowo laureat nagrody głównej, którym jest Kamil Pawłowski, otrzyma zestaw nawigacji satelitarnej "Top Gear" z głosem Jeremy’ego Clarksona.

INTERIA.PL/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: konkurs | top gear | nagrody
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy