Jak wyłączyć pocztę głosową? Tak to się robi w Orange, T-Mobile, Play i Plus

"Zostaw wiadomość po usłyszeniu sygnału". Poczta głosowa dla wielu jest użyteczna, ale zdarza się, że jeży włos na głowie tych, którzy chcieli się do kogoś dodzwonić. Niezależnie od tego, czy jesteśmy fanami zostawiania wiadomości po sygnale, sami niekoniecznie chcemy korzystać z poczty głosowej. Na szczęście można ją łatwo wyłączyć specjalnym kodem. Operatorzy oferują też wiele alternatywnych opcji.

Jak wyłączyć pocztę głosową w Play?

Sposób wyłączenia poczty głosowej w sieci Play jest zależne od tego, jaki jej wariant posiadamy. W przypadku wariantu Standard, wyłączymy ją, wpisując na klawiaturze telefonu kod *111*56*2#.

Pocztę głosową w wariancie PRO wyłączymy natomiast, wpisując *111*5*2# lub *111#, a następnie wybierając odpowiednią opcję. Usługę wyłączymy również w aplikacji mobilnej i na koncie abonenckim.

Jak wyłączyć pocztę głosową w Orange?

W Orange pocztę głosową możemy wyłączyć na kilka sposobów. Aby tego dokonać, możemy wysłać SMS o treści REZ na numer 501.

Reklama

Możemy też zadzwonić na infolinię pod numer *100 albo wpisać kod *105*1*1# na klawiaturze i kliknąć zieloną słuchawkę.

Zrobimy to również w aplikacji Mój Orange - wystarczy przejść do "Umowy i urządzenia", następnie "Zarządzaj usługami i pakietami", tam "Ustawienia", a przy opcji poczta głosowa należy kliknąć "Zarządzaj".

Jak wyłączyć pocztę głosową w T-Mobile?

Klienci T-Mobile mogą w bardzo prosty sposób wyłączyć pocztę głosową poprzez wpisanie kodu #002# na klawiaturze telefonu i potwierdzenie klawiszem aktywacji połączenia.

Co więcej, jeśli nie korzystamy z poczty głosowej przez trzy miesiące, zostaje ona automatycznie wyłączona.

Jak wyłączyć pocztę głosową w sieci Plus?

Jeśli posiadamy telefon na kartę, aby wyłączyć pocztę głosową musimy wpisać kod *122*00*01# na klawiaturze telefonu i kliknąć zieloną słuchawkę. 

Klienci na abonament mogą wysłać SMS-a o treści "DEAKT PS" na numer 2601 lub zalogować się na swój panel abonencki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Orange | T-Mobile | Plus | Play
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy