Apple News+

Aplikacja News+ od Apple gromadzi publikacje do przeczytania, które pochodzą z ulubionych źródeł użytkownika oraz dotyczą najbardziej interesujących go tematów. Apple News+ można w pełni personalizować. Wybiera się wówczas tytuły (nazywane kanałami) oraz tematy, na przykład Entertainment (Rozrywka), Food (Jedzenie) lub Science (Nauka).
Apple News+ - najważniejsze informacje
Dostępność Apple News i Apple News+ zależy od kraju i regionu. /AFP

Apple News+ - najważniejsze informacje

 • Marka:

 • Rodzaj/Typ:

  aplikacja

 • System operacyjny:

 • Opłata:

  Opcja

 • Rejestracja:

  Tak

Do skorzystania z aplikacji News+ konieczny jest dostęp do sieci internetowej. Możliwa jest również subskrypcja usługi Apple News+ – uwzględnia ona setki czasopism, popularnych gazet i publikacji cyfrowych od najlepszych wydawców.

Oczywiście dostępność Apple News i Apple News+ zależy od kraju i regionu. 

W Apple News+ dostępne są także dedykowane biuletyny w formie elektronicznej. To broszury informacyjne opracowane przez redaktorów Apple News. 

Zawierają najlepsze publikacje dopasowane do zainteresowań użytkownika. Jeśli subskrybuje się Apple News+, biuletyny mogą także obejmować nowe wydania ulubionych czasopism.

Apple News+ – ciekawostki

Osoby subskrybujące Apple News+, mogą otrzymywać powiadomienia o dostępności nowych wydań. Po uruchomieniu Apple News Today (jako Alerts from Apple News) wraz z odcinkami Apple News Today będą też otrzymywać łącze do powiązanych informacji. 

Aby pobrać aplikację, należy kliknąć w opcję News+, a następnie stuknąć My Magazines (Moje czasopisma). Można także wybrać Catalog (Katalog) u góry ekranu, a następnie stos czasopism. Aby przejść do wybranego, należy kliknąć Following (Obserwuję), a następnie przejść do kanału obserwowanego czasopisma.

Apple News+ - Wiadomości

 • Cena Apple TV idzie w górę! Podwyżki dla wszystkich

  Cena Apple TV idzie w górę! Podwyżki dla wszystkich

  Piątek, 27 października 2023 (17:45)
  Apple szuka sposobu na większe monetyzowanie swoich usług streamingowych. Jak można się było spodziewać, jedną z metod jest zwiększenie cen. W związku z tym użytkowników Apple TV+ czekają...