Awaria Facebook Messengera - komunikator ma problemy

W czwartek 10 grudnia po godzinie 11:00 w Polsce pojawiły się problemy z popularnym komunikatorem Facebook Messenger. Użytkownicy nie mogli wysyłać i odbierać wiadomości.

Korzystający z Messengera zgładzają przede wszystkim problemy z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości. Na ten moment nie wiadomo, co spowodowało problemy. Już ponad 10 tys. osób zgłosiło awarię - Facebook pracuje nad usunięciem jej przyczyny. Problemy dotyczą zarówno wersji w przeglądarce, jak i na urządzeniach mobilnych. Awaria jest szczególnie dostrzegalna w przypadku prób wysłania zdjęć lub innych załączników.

Serwis downdetector pokazuje, że problemy rozpoczęły się po 11:00. Sprawdziliśmy, rzeczywiście komunikator ma problemy z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości. Problemy pojawiają się losowo, możliwe że niektórzy użytkownicy w ogóle ich nie doświadczą.

Awaria Facebooka dotyczy nie tylko Polski, ale również innych krajów w naszej części Europy (Węgry, Czechy, Słowacja), ale również w Belgii i w Paryżu oraz Londynie. 

Po godzinie 14:00 sytuacja zaczęła się stabilizować, a komunikator zaczął działać prawidłowo. W przypadku ewentualnych problemów warto zrestartować aplikację (w wersji mobilnej) lub zamknąć zakładkę w przeglądarce, a potem otworzyć nową.

Facebook Messenger to popularny komunikator internetowy stworzony przez Facebooka. Służy do wysyłania wiadomości tekstowych i multimedialnych. Wraz z komunikatorem WhatsApp, również należącym do Facebooka, to najpopularniejszy komunikator w Polsce.

Messenger bez Facebooka - jak z niego korzystać

ReklamaINTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Messenger
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy