Elektryczne deskorolki FIAT500

Samobalansujące, napędzane elektrycznym silnikiem deskorolki FIAT500 to kolejna, po hulajnogach, propozycja marki nawiązująca designem do kultowego samochodu FIAT500.

Poruszanie się po mieście, szczególnie w godzinach szczytu, nie należy do najłatwiejszych zadań. Chcąc uniknąć stania w korku warto sięgnąć po niekonwencjonalne środki, dzięki którym z miejsca na miejsce przeniesiemy się o wiele szybciej. Jednym z takich rozwiązań jest elektryczna deskorolka - alternatywa dla auta, roweru czy elektrycznej hulajnogi.

Deskorolka elektryczna FIAT F500-6.5 waży niewiele ponad 9kg i została wyposażona w koła o średnicy 6,5". Sercem urządzenia jest silnik o pojemności 500W, który pozwala rozpędzić się jej od 12 do 15km/h i, w zależności od podłoża po którym będziemy się poruszać, przejechać zasięg od 15 do 20km. Czas ładowania deskorolki to maksymalnie 2,5 godziny. Pojazd, który dzięki normie szczelności IP54 jest odporny na piasek, kurz oraz niewielkie zachlapania jest odpowiedni dla osób, których waga nie przekracza 120kg

Reklama

Deskorolka FIAT F500-6.5 kosztuje 499zł.


Deskorolka elektryczna FIAT F500 X 8.5 to model z bardzo dużymi, bo aż 8,5" kołami. Dzięki wyjątkowo szerokim oponom o terenowym bieżniku urządzenie powinno sprawdzić się w bardziej wymagającym terenie. Pojazd, dzięki normie szczelności IP54 gwarantuje odporność na piasek, kurz oraz niewielkie zachlapanie.  Deskorolka posiada duży, 700W silnik, rozpędza się do 15km/h, a jej maksymalny zasięg na jednym ładowaniu baterii, które nie przekracza 2 godzin to 20km. 

Dostępna deskorolka FIAT F500 X 8.5 kosztuje 999zł.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: deskorolka | Fiat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy