Golimy wąsy, wciągamy brzuchy

Zwykle to my zachowujemy się tak, jakbyśmy stale byli jurorami w konkursie piękności. Oceniamy urodę kobiet, pozwalając sobie przy tym na różne docinki. A gdyby tak nam przyszło stanąć przed jurorkami i poddać się kobiecej krytyce?

Z pewnością przyczepiłyby się do niejednego detalu naszego wyglądu. Zaczynamy lustrację męskiej urody widzianej damskim okiem. Oto, co najczęściej nie podoba się kobietom w naszym wyglądzie.

Włosy

Tłuste, z widocznym łupieżem na pewno nie wzbudzają zachwytu. Jeśli chodzi o ich długość, wśród pań nie ma jednomyślności. Zarówno długowłosi, jak i ci krótko ostrzyżeni lub łysi mają tyle samo zwolenniczek co przeciwniczek. Końskie ogony związane kolorową frotką są z pewnością "z tamtej epoki". Ze stylizacją mocnym żelem też nie wolno przesadzać. Taka nastroszona fryzura, podobnie jak dzikie eksperymenty z kolorem, nie każdej kobiecie przypadną do gustu.

Reklama

Twarz

Niezadbaną cerę z wypryskami można ewentualnie wybaczyć dojrzewającemu młodzieńcowi, ale dojrzałemu mężczyźnie - raczej nie. Tak jak zresztą niechlujny zarost. Owszem ten dwu-, trzydniowy ma swoje amatorki, które twierdzą, że panowie wyglądają wtedy bardziej męsko. Jednak wiele kobiet woli, gdy mężczyzna jest starannie ogolony, zwłaszcza wtedy, gdy je całuje. Przycinane tylko od wielkiego dzwonu brody i wąsy nie mogą liczyć na podziw.

Tors

Muskularny, z bardzo rozbudowaną klatką piersiową i szerokimi barami wcale nie zawróci w głowie każdej kobiecie. Ten wątły, ze szczupłymi, chłopięcymi ramionkami - tym bardziej. Z przygarbionymi plecami też trudniej przyciągać damskie spojrzenia. Owłosienie torsu - to osobny temat, który już nie raz był przedmiotem damskich sporów. Z zarośniętym można trafić na zdecydowaną zwolenniczkę depilacji wszystkiego, z ogolonym - narazić się na zarzut zniewieściałości. Tatuaże również nie olśnią wszystkich przedstawicielek płci pięknej. A zapach potu na sto procent odstraszy każdą.

Brzuch

Odstający, wypływający znad paska spodni nie może liczyć na podziw nawet najbardziej zakochanej kobiety. Nikt nie wymaga od nas, abyśmy mieli talię szczupłą jak osa (choć tego my wymagamy od kobiet!), ale mocne, dobrze wyćwiczone mięśnie brzucha są w naszym zasięgu. I tu nie pomogą nawet obszerne koszule czy podkoszulki - duży brzuch po prostu widać i już.

Dłonie

Brudne, poobgryzane paznokcie - te od razu dyskredytują w oczach kobiet. Dłoni spoconych, pożółkłych od papierosów i pachnących nimi lepiej nie wyciągać na powitanie damy. Zadbane, gładkie wcale nie wzbudzą podejrzeń o lenistwo.

Pośladki

To ten element męskiego ciała, na który kobiety zerkają bardzo chętnie i nie zawsze ukradkiem. Oczywiście najwyższe notowania mają te kształtne, jędrne. Sflaczałe, zagubione gdzieś w fałdach spodni albo wręcz przeciwnie - nadwerężające swoją wielkością ich szwy - za takie pośladki panie od razu odejmą parę punktów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wąs | wąsy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama