Google Pixel 3 XL pojawia się na renderze

Premiera nowej generacji smartfonów Google Pixel zbliża się wielkimi krokami. W sieci pojawił się koncepcyjny render modelu Pixel 3 XL, który został oparty na ogólnodostępnych plotkach. Urządzenie wygląda naprawdę przyzwoicie!


Flagowe smartfony od Google stają się obiektem coraz większej ilości plotek oraz przecieków. Okazuje się, że o ile mniejszy model urządzenia nie będzie posiadał wycięcia w ekranie, tak jego większy odpowiednik niemalże na pewno zostanie wyposażony w notcha. W sieci pojawił się render przedstawiający koncept tego, jak dokładnie mógłby wyglądać Google Pixel 3 XL. Smartfon został pokazany na grafice w wariantach kolorystycznych, które można było zobaczyć przy okazji premiery poprzedniej generacji urządzeń z serii Pixel. 

Render wskazuje na to, iż trzecia generacja flagowców od Google będzie dalej posiadała pojedynczy aparat na tylnej obudowie. Poprzednie przecieki mówiły o tym, iż Amerykanie zdecydują się na system podwójnego aparatu fotograficznego, tak więc nie wiadomo komu do końca należy wierzyć.

Reklama

Google Pixel 3 XL jest smukły, elegancki i bardzo podobny do sprzętów innych producentów. Przedni panel urządzenia zdaje się znów zawierać głośniki stereo i jest on dostosowany do najnowszego oprogramowania giganta z Mountain View - Androida P.

Premiera smartfonów Pixel odbędzie się na jesień tego roku. Na ten moment w kontekście samego designu modelu Pixel 3 XL zaskoczenia... po prostu nie ma. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Google | Google Pixel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy