Google testuje tryb ciemny dla wyszukiwarki

Google rozpoczęło testy trybu ciemnego dla swojej wyszukiwarki internetowej. Już niedługo będą mogli z niego skorzystać wszyscy użytkownicy.

Google rozpoczęło ograniczone testy trybu ciemnego dla swojej wyszukiwarki znajdującej się w przeglądarkach internetowych. Nie jest obecnie jasne, jak szerokie są opisywane testy, jednak zostały one zauważone przez co najmniej kilku użytkowników. Strony wyszukiwania Google po wpisaniu odpowiedniego hasła cały czas pozostają białe. Panel, który zmienia kolor na czarny to tylko i wyłącznie "strona startowa" wyszukiwarki amerykańskiego giganta.

Nie wiadomo również, kiedy dokładnie Google chciałoby się zdecydować na uruchomienie ciemnego trybu wyszukiwania na komputerach osobistych. W oficjalnym oświadczeniu amerykańska firma też nie za bardzo pomogła twierdząc, iż nieustannie testuje sposoby na ulepszenie swoich usług dla użytkowników.

Reklama

To nie pierwszy raz, kiedy tryb ciemny od Google pojawił się w przeglądarkach. Już w styczniu 2021 roku 9to5Google raportowało o tym, iż Amerykanie mogą pracować nad wspomnianą zmianą.

Zapewne będziemy musieli po prostu poczekać i uzbroić się w cierpliwość.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Google

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy