GoPro HERO 5 Black - nowe kamerki i dron

​Drony to ostatnio gorący temat i prawie każdy producent sprzętu chce mieć w swoim portfolio chociaż jedno urządzenie tego typu. Teraz przyszedł czas na markę GoPro, która przedstawiła model o nazwie Karma.

Na początek to, w czym GoPro czuje się najlepiej, czyli kamerki. Pierwszą z zaprezentowanych jest HERO 5 Black. To według producenta najlepsza z dotychczasowych kamer GoPro. Kamera posiada 2-calowy wyświetlacz dotykowy, nagrywa filmy w rozdzielczości do 4K w 30 klatkach na sekundę i robi zdjęcia w jakości 12MP. Jest również zaawansowana stabilizacja obrazu i GPS. HERO 5 Black będzie dostępne od 02.10.2016 w cenie 1899 zł.

HERO 5 Session to mniejsze urządzenie. Kamerka posiada tą samą kompaktową konstrukcję co HERO Session, jednak posiada znaczące udoskonalenia: filmy w rozdzielczości do 4K w 30 klatkach na sekundę, zdjęcia 10MP, stabilizacja obrazu i szerokokątne filmy i zdjęcia. HERO5 Session będzie dostępne 2.10.2016 w cenie 1449zł.

Pierwszy dron firmy GoPo - Karma

Reklama

Karma posiada kompaktową budowę, która mieści się w niewielkim plecaku i zawiera uchwyt stabilizatora ręcznego, który może być przymocowany do samochodu i innych obiektów. Karma pozwala każdemu uchwycić płynne i stabilne filmy podczas prawie każdej aktywności.Karma posiada kompaktowy i składany system, który pasuje do załączonego plecaka. 

Nadajnik, utrzymany w stylistyce kontrolera do konsoli, zawiera zintegrowany ekran dotykowy, który sprawia, że latanie jest łatwe, bez konieczności posiadania osobnego telefonu lub tabletu. 3-osiowy gimbal może być wymontowany z drona i dołączony do uchwytu Karma Grip, dając możliwość tworzenia niezwykle płynnych ujęć z ręki lub po zamocowaniu do innych mocowań. Karma będzie dostępna w następujących zestawach (ceny i dostępność zostaną ogłoszone wkrótce): 

- Karma bez kamery 

- Karma w zestawie z HERO 5 Black 

- Karma w zestawie z HERO 5 Session

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: GoPro
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy