Reklama

HTC przygotowuje smartfona Desire 20 Pro

HTC przygotowuje nowego smartfona, który zostanie wprowadzony na rynek najpewniej w 2020 roku. Firma chce pokazać, iż potrafi jeszcze tworzyć udane konstrukcje.

HTC od dawna nie zaprezentowało żadnego, nowego smartfona i większość fanów marki po prostu uznała, iż producent zaprzestał swojej działalności. Nowe informacje wskazują na to, iż tajwańska marka może przygotowywać model Desire 20 Pro, który miałby być swoistym powrotem do gry. Czego możemy się spodziewać?

Na temat samego urządzenia nie wiadomo zbyt wiele. Wczesne wyniki z benchmarku GeekBench wskazują na to, iż będziemy mieli do czynienia ze sprzętem napędzanym procesorem Snapdragon z serii 600 wraz z 6 GB pamięci RAM. Przecieki zwracają uwagę także na podejście będące połączeniem OnePlus 8 oraz Xiaomi Mi 10 w kontekście designu.

Reklama

HTC nie potwierdziło istnienia swojego nowego smartfona. Nie wiadomo też, kiedy zostanie on oficjalnie zaprezentowany. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: HTC

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy