iPhone 12 - Apple miało wybierać pomiędzy 5G a ekranem 120Hz

Okazuje się, iż amerykańska firma musiała wybierać pomiędzy nowymi funkcjami swojego smartfona. Finalnie w nowych iPhone’ach zobaczymy więc modem 5G.

Do sieci przedostawały się sprzeczne raporty dotyczące nowych funkcjonalności jakie mają znaleźć się w iPhone’ach z serii 12. Okazuje się, że amerykańska firma musiała na chwilę przed premierą wybrać jedną z nich. Całość rozegrała się na polu pomiędzy ekranem z odświeżaniem na poziomie 120Hz, a modemem do sieci bezprzewodowych 5G. Dodanie obu rozwiązań miałoby znacząco wpływać na skrócenie czasu pracy urządzenia na baterii. Co ciekawe, implementacja modemu 5G może zdać się na nic, bowiem żaden z operatorów w USA nie jest obecnie w stanie zaoferować prędkości, które odpowiadałyby Apple. 

Reklama

Nowe informacje sugerują także, iż iPhone 12 Mini może posiadać mniejsze wycięcie w ekranie, co przełożyłoby się także na nieco inny design samego urządzenia. Tego typu dane zdradzają nowe ikonki, które trafiły na stronę iCloud.

Obecnie nie pozostaje więc nic innego, jak tylko czekać na premierę. Konferencja Apple została zapowiedziana na 13 października bieżącego roku na 19:00 czasu polskiego. 

Użytkownicy będą posiadali do wyboru kilka różnych wariantów kolorystycznych. Zaczynając od czarnego, przez biały, czerwony, niebieski aż po zielony. Modele z dopiskiem "Pro" w nazwie mają być dostępne również w kolorze grafitowym.

Nowością w tegorocznych iPhone’ach ma być wykorzystanie pięciokrotnego zoomu optycznego oraz trzydziestokrotnego zoomu cyfrowego. Każde z urządzeń będzie także w stanie połączyć się z sieciami bezprzewodowymi 5G. Apple planuje pozostawić sensory z poprzednich lat. Będziemy więc mieli do czynienia ze standardowym aparatem, aparatem szerokokątnym oraz obiektywem tele.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy