Jaki będzie Photoshop na iPada

O Photoshopie na iPada plotkuje się od dawna. Nikt jednak chyba nigdy nie widział tej aplikacji na żywo. Firma Adobe w końcu pochwaliła się tym, jak działa program.

Eric Reagan z serwisu Photography Bay, będąc na Photoshop World, nagrał krótki materiał prezentujący wstępną wersję Photoshopa na iPada. Póki co aplikacja jest we wczesnym stadium rozwoju, jednak programiści Adobe ostro nad nią pracują.

Zwróćcie uwagę na to, jak skonstruowano warstwy, a w zasadzie przejścia między nimi. Wygląda to niesamowicie, chociaż trudno powiedzieć, czy takie rozwiązanie będzie praktyczne. Jednak - jak na iPadową aplikację przystało - jest cool.

Reklama

Trudno się spodziewać, aby po aplikację sięgnęli profesjonaliści. Sami jednak dobrze wiecie, że coraz więcej osób zajmujących się fotografią niezawodowo korzysta z programu Adobe. Masa fotografów publikuje zdjęcia w internecie - na Facebooku, Flickrze czy swoich fotoblogach. Przypuszczam, że to właśnie dla nich przygotowywana jest ta aplikacja. A mówi się, że iPad może służyć tylko do konsumpcji treści, a nie jej tworzenia.

Nie wiadomo, kiedy Photoshop for iPad trafi do App Store, ani w jakiej cenie.

Krzysztof Basel

http://fotoblogia.pl/

Źródło informacji

Fotoblogia.pl
Dowiedz się więcej na temat: iPad

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama