Konferencja Apple 23 marca? Firma pokaże nowe iPady?

Wiele osób czeka na jakiekolwiek przecieki dotyczące nowych urządzeń Apple, zaplanowanych na ten rok. Wszystko wskazuje na to, że ich cierpliwość wkrótce zostanie wynagrodzona.

Nie jest tajemnicą, że marzec jest pracowitym miesiącem dla amerykańskiej firmy. W ubiegłych latach, to właśnie w tym terminie miały miejsce premiery takich urządzeń jak iPada,  Apple TV czy ogłoszenie aktualizacji MacBooka.

Tegoroczna marcowa konferencja Apple stała jednak pod znakiem zapytania z uwagi na szalejąca pandemię koronawirusa. Na szczęście wszystko wskazuje, że fani słynnej firmy nie będą mieli powodów do narzekań.

Jak donosi najnowsza plotka, Apple zorganizuje swoje wyczekiwane wydarzenie już 23 marca. Co więcej, Prosser - słynny analityk rynku nowych technologii - zapowiada, że na prezentacji dowiemy się o nowościach dotyczących m.in. urządzeń AirTags, iPad Pro, AirPods i Apple TV.

Reklama

Jeśli przewidywania są prawdziwe, już w przyszłym tygodniu powinniśmy się spodziewać oficjalnego ogłoszenia eventu. Jest na co czekać. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy