Mapy Google - na tę aktualizację czekano od dawna

Niektóre osoby mogą przełączać już aplikację Google Maps w długo wyczekiwany „tryb ciemny”. Funkcja jest obecnie udostępniana jako ograniczona aktualizacja.

Po raz pierwszy o ciemnym trybie w popularnej nawigacji technologicznego giganta usłyszeliśmy niemal rok temu. Teraz, jak wynika z informacji opublikowanych na serwisie Androidpolice, wspomnianą wersją mogą cieszyć się już niektóre osoby, a Google udostępniło ją w formie ograniczonych aktualizacji.

Całość prezentuje się bardzo dobrze i wyraźnie odróżnia ulice od budynków. Dzięki temu zachowuje wymaganą czytelność i przede wszystkim wygląda bardzo dobrze.

Ciemna kolorystyka nie dotyczy jedynie mapy nawigacyjnej, ale także całego dostepnego interfejsu. Wszystkie jasne kolory akcentów zostały zamienione na bardziej stonowane pastele. Do ustawień dodano przełącznik, który umożliwia korzystanie z Map w trybie ciemnym przez cały czas lub nigdy - w zależności od naszych preferencji.

Reklama

Na obecną chwilę nie wiadomo kiedy nowa funkcja trafi do wszystkich użytkowników. Mimo wszystko zachęcamy do aktualizowania aplikacji na bieżąco. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Mapy Google | tryb ciemny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama