Nowy iPhone bez słuchawek? Na to wskazuje kod iOS 14.2

Kod źródłowy systemu iOS 14.2 zdradza, iż nowe iPhone’y mogą pojawić się na rynku bez słuchawek w pudełku. Plotki na temat tego rozwiązania pojawiały się już wcześniej.

Smartfony Apple zmieniły się na przestrzeni lat, jednak trzy rzeczy pozostały takie same: urządzenia znajdują się w białych pudełkach, z białymi akcesoriami oraz białymi słuchawkami EarPods. To ostatnie akcesorium już wkrótce może nie być dołączane do urządzeń firmy z Cupertino. Apple wyjmie więc z pudełka ze smartfonami prawie wszystko oprócz kabla Lightning do ładownaia urządzenia.

Kilka miesięcy temu zaczęły pojawiać się plotki oraz przecieki od analityków, iż Apple znacznie ogranicza zawartość pudełka z iPhonem 12. Zaprzestanie wkładania do niego ładowarki o mocy zaledwie 5W jest całkiem zrozumiałe, jednak zrezygnowanie ze słuchawek przy utrzymaniu tej samej ceny smartfona może być nieco kłopotliwe.

Reklama

Redukcja ilości pakowanych akcesoriów nie wynika tylko z celów środowiskowych. Strategia amerykańskiej firmy ma pozwolić na zrównoważenie wydatków.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Apple | iPhone
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy