PC Format 09/2016 - Pokémon GO, chłodzenie komputera i smartfon z dużą baterią

W najnowszym numerze "PC Formatu" można znaleźć porady, jak polepszyć chłodzenie w naszym komputerze, jak grać w Pokémon GO i które smartfony mają pojemną baterię. Ale to nie wszystko.

W najnowszym numerze "PC Formatu" redakcja radzi, jak usprawnić chłodzenie w komputerze - to istotne wyzwanie, zwłaszcza w lecie. W numerze można również znaleźć test niedrogich zestawów chłodzących do pecetów oraz podkładki do laptopów. Nie zabrakło testu smartfonów z pojemna baterią, które wystarczy ładować raz na kilka dni.

Płyta dołączona do tego numeru to użyteczne narzędzie do aktualizowania oprogramowania zainstalowanego w komputerze. Zamieszczone na niej pełne wersje programów automatycznie wyszukają, ściągną i zainstalują niezbędne sterowniki, oraz najnowsze wersje programów.  

Reklama

   Nie pomięto wakacyjnego szaleństwa związanego z Pokémon GO. Ta gra wyciąga ludzi z domów, ale wpatrywanie się w ekran smartfona na ulicy zazwyczaj nie kończy się dobrze. Więcej informacji o tym zjawisku - oraz porady dla graczy - znajdziecie w nowym numerze PC Formatu, który pojawi się w sprzedaży 8 sierpnia.

Dokładny spis treści numeru - kliknij TUTAJ.

Źródło informacji

PC Format
Dowiedz się więcej na temat: PC Format
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama