Platforma HBO Max dotarła do Europy. Kiedy premiera w Polsce? Jakie filmy oferuje? Ile kosztuje?

HBO Max, najnowsza usługa streamingowa koncernu WarnerMedia jest już dostępna dla mieszkańców Europy. Początkowo rozwiązanie będzie dostępne wyłącznie w 27 państwach. Polacy muszą poczekać do premiery serwisu na początku 2022 roku.

HBO Max to stosunkowo nowa usługa strumieniowego przesyłania wideo, która zadebiutowała na świecie z początkiem 2020 roku. Platforma wspierana m.in. przez amerykańską sieć AT&T, daje użytkownikom dostęp do ponad 10 tysięcy godzin materiałów multimedialnych. Wśród filmów oraz seriali znalazły się takie hitowe produkcje jak "Władca Pierścieni", "Gra o Tron czy "Przyjaciele".  Nie zabrakło również bajek oraz japońskiego anime.

HBO Max w Europie. Kiedy w Polsce?


Początkowo dostępny wyłącznie na amerykańskim rynku serwis, trafił wreszcie do Europy. Podczas oficjalnej prezentacji ogłoszono, że usługa zadebiutuje 26 października tego roku, a jako pierwsi z jej oferty skorzystają mieszkańcy 27 państw, wliczając w to m.in. Norwegię, Hiszpanię i Andorę. W przyszłym roku HBO Max pojawi się w kolejnych krajach, w tym Polsce. Rozwiązanie zastąpi dotychczasową platformę HBO GO.

Reklama

HBO Max - jaka oferta i cena dla polskich widzów?

Na obecną chwilę nie wiadomo jeszcze nic na temat pełnej oferty w poszczególnych krajach Europy. Zagadką są również ceny, które jednak powinny być konkurencyjne względem innych serwisów streamingowych, takich jak m.in. Netflix

Pewnym jest natomiast fakt, że wraz z uruchomieniem usługi dla pierwszych europejskich klientów, będzie można liczyć na liczne promocje oraz obniżki cen pakietów.

 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: HBO Max | sVOD | telewizja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy