HBO Max

Wtorek, 12 września 2023 (10:56) Aktualizacja Środa, 13 września 2023 (12:41)
HBO Max to serwis streamingowy z filmami i serialami, który w 2022 roku zastąpił w Polsce HBO GO. Jego właścicielem jest grupa Warner Bros. Discovery. Aplikacja działa na Smart TV, smartfonach, tabletach, konsolach czy przystawkach do telewizorów. Dzięki stałej miesięcznej opłacie użytkownik ma dostęp do wszystkich produkcji.
HBO Max - najważniejsze informacje
HBO Max działa na wielu mobilnych urządzeniach. /burdun /123RF/PICSEL

HBO Max - najważniejsze informacje

 • Marka:

  • Warner Bros. Discovery
 • Rodzaj/Typ:

  aplikacja, serwis VOD

 • Rok uruchomienia produkcji:

  2022

 • Opłata:

  Tak

 • Rejestracja:

  Tak

W HBO Max dostępne są produkcje spod szyldu Warner Bros. Discovery. 

Użytkownicy mają dzięki temu dostęp do filmów i seriali Warner Bros, New Line Cinema, HBO, Cartoon Network, Discovery, CW czy CNN. Ostatnio pojawiły się w nim seriale TVN znane z Playera. 

HBO Max to konkurencja dla innych serwisów VOD działających na polskim rynku: Netflix, SkyShowtime, Disney Plus, Canal+ Online, Polsat Box Go czy Amazon Prime Video

W HBO Max można znaleźć seriale cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem widzów: 
Wśród filmów dużym zainteresowaniem cieszą się tytuły takie jak: Diuna, Batman, Matrix czy Black Adam.

Ile osób może jednocześnie oglądać HBO Max?

HBO Max daje możliwość utworzenia aż do pięciu profili na jednym koncie. Dodatkowo w tym samym czasie, podobnie jak na innych platformach streamingowych, użytkownicy mogą korzystać z konta bez przeszkód i oglądać wybrane pozycje na swoich profilach. Każdy profil można personalizować. Udogodnieniem jest również możliwość utworzenia konta przeznaczonego dla dzieci.

Na jakich urządzeniach działa HBO Max?

Użytkownicy mają możliwość oglądania HBO Max na Smart TV,  urządzeniach mobilnych, konsolach, przystawkach do telewizorów. Z HBO Max można korzystać na smartfonach czy tabletach, jeśli jesteśmy offline - np. podczas podróży. Wcześniej konieczne jest pobranie filmu lub serialu na urządzenie.

Jak zapisać się do HBO Max?

Przystąpienie do subskrypcji jest łatwe i szybkie. Można tego dokonać na jeden z dwóch sposobów. Pierwszym z nich jest rejestracja oraz wykupienie subskrypcji bezpośrednio na stronie HBO Max. Drugim sposobem jest dodanie pakietu HBO Max u swojego operatora oferującego telewizję albo internet. 

Temat HBO Max znajdziesz również w serwisie:

Więcej na temat HBO Max

HBO Max - Wiadomości