Canal+ Online

Czwartek, 7 września 2023 (13:50) Aktualizacja Czwartek, 7 września 2023 (13:56)
Canal+ Online to serwis streamingowy, w którym użytkownicy mają dostęp do filmów, seriali oraz transmisji sportowych (m.in. polskiej Ekstraklasy, hiszpańskiej La Liga czy koszykarskiej NBA). W usłudze są też dostępne programy linearne.
Canal+ Online - najważniejsze informacje
Canal+ Online to serwis VOD działający na polskim rynku. /123RF/PICSEL

Canal+ Online - najważniejsze informacje

 • Marka:

  • Canal+
 • Rodzaj/Typ:

  serwis VOD

 • Opłata:

  Tak

 • Rejestracja:

  Tak

Canal+ Online dostępny jest w dwóch pakietach. 

Canal+ Online Seriale i Filmy to oferta skierowana do fanów kina. Oprócz filmów oraz seriali użytkownicy zyskują również dostęp do telewizji internetowej. Standardowa opłata miesięczna wynosi 29 zł miesięcznie. Istnieje możliwość rozszerzenia planu o dodatkowe usługi w postaci Netflixa czy HBO Max. Pakiet można także wykupić na cały rok, wówczas jego miesięczny koszt wynosi 14,50 zł. 

Drugi wariant Canal+ Online to wszystkie udogodnienia pierwszego planu z uwzględnieniem pakietu sportowego. Jego miesięczny koszt to 49 zł, jednak decydując się na 6 miesięcy abonamentu, można liczyć na zniżkę. Wówczas trzeba będzie zapłacić 39 zł miesięcznie.

Na jakich telewizorach działa Canal+ Online?


Canal+ Online to aplikacja na Smart TV, która działa w telewizorach z systemami Google TV (Android TV), Tizen (Samsung) i webOS (LG). Działa także na przystawkach, jak Google Chromecast czy Apple TV 4K. 

Są także dedykowane aplikacje na telefony czy tablety z Androidem oraz iPhone'y i iPady z system iOS. 

Canal+ Online funkcjonuje również na komputerach czy smartfonachjako osobny serwis internetowy. 

Więcej na temat Canal+ Online

Canal+ Online - Wiadomości