Najlepsza telewizja internetowa za darmo. Odłączysz kablówkę

Żeby cieszyć się telewizją, nie potrzebujesz dekodera od kablówki czy platformy satelitarnej. W jaki sposób możesz zapewnić sobie i swojej rodzinie darmową telewizję internetową i co będzie potrzebne do odbioru programów?

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Do odbioru telewizji internetowej - darmowej lub dodatkowo płatnej - potrzebujesz nowoczesnego SmartTV lub specjalnej przystawki, jeśli masz starszy telewizor. 

Potem wystarczy zainstalować odpowiednie aplikacje, żeby korzystać z darmowej telewizji (lub dodatkowo płatnych kanałów, jeśli chcesz mieć większy wybór). 

Reklama

Polsat Go. Najlepsza telewizja internetowa za darmo

Polsat Go to platforma streamingowa, która oferuje usługi telewizji internetowej. Pozwala ona użytkownikom na darmowy dostęp do kanałów Polsatu oraz TV4. Korzystając z serwisu, można oglądać telewizję w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca. Będzie działać do 31 sierpnia. 

1 września usługa zostanie zastąpiona przez PolsatBoxGo, a subskrybenci Polsat Go dostają właśnie maile w tej sprawie. PolsatBoxGo nie będzie darmową usługą. Jej użytkownicy będą musieli wyłożyć 30 złotych na rok wykupując pakiet Start. 

WP Pilot — telewizja online za darmo

To polska telewizja internetowa, która udostępniana jest przez WP. Oferuje swoim użytkownikom pakiety, które dostępne są po zapłaceniu oraz pakier Starter, dzięki któremu można oglądać telewizję za darmo. W jego ofercie znajdziemy 33 kanały, a wśród nich TVP 1, TVP 2, TVN, Polsat, 4FUN TV i TV Puls.

WP Pilot jest atrakcyjną opcją dla fanów sportu. WP oferuje użytkownikom rozszerzenie pakietu o kanały sportowe, jak Eleven Sports. Darmowa telewizja umożliwia za atrakcyjną cenę rozszerzenie oferty z możliwością indywidualnego dobierania treści.

Player, czyli TVN za darmo w telewizji internetowej

To darmowy serwis internetowy, który utworzony został przez telewizję TVN. Korzystając z platformy, możemy liczyć nie tylko na oglądanie kanału TVN przez internet, ale także na dostęp do wielu polskich i zagranicznych filmów i seriali. Obszerna biblioteka VOD pozwoli na odkrycie nowych i archiwalnych produkcji.

Dodatkowym plusem jest możliwość oglądania filmów i seriali nie tylko na komputerze. Z Playera można korzystać na tablecie, SmartTV oraz smartfonie.

Telewizja online MEGOGO. Dużo bezpłatnych programów


MEGOGO to niedoceniana platforma streamingowa, która powstała w 2011 roku w Kijowie. Oferuje niezwykle bogatą ofertę telewizyjną oraz szeroki zakres biblioteki VOD. Działa na terenie 14 krajów i oferuje treści w różnych kategoriach. To nie tylko telewizja, ale także sport, filmy, audiobooki, podcasty, a nawet wideoblogi.

Do Polski weszła na początku 2023 roku. Współpracuje m.in. z Polsatem, BBC, Sony, Paramount Pictures, Warner Bros oraz Disneyem. Za dostęp do MEGOGO trzeba zapłacić. Jednak sporo programów - w tym głównie tych dostępnych w naziemnej telewizji cyfrowej, jak Polsat, TV4, TVN, Puls, Puls 2, TVP1, TVP2, WP, Zoom czy Stopklatka - jest dostępnych bezpłatnie. 

TVP Stream - telewizja na żywo za darmo

TVP Stream to oferta, którą proponuje swoim użytkownikom Telewizja Polska. Działa od 2013 roku, a w 2017 została dołączona do serwisu TVP VOD. W serwisie nie męczą nas reklamy, a wszystkie treści udostępniane są za darmo.

W skład oferty wchodzi m.in. 16 kanałów regionalnych, TVP 3, TVP Info, TVP Polonia oraz TVP Historia. Serwis pozwala także na śledzenie transmisji z ważnych wydarzeń sportowych, do których ma prawo.

Zobacz także:

"Swaci": Premiera drugiego sezonu serialu komediowego w Polsat Box Go

Polskie hity na antenie Netfliksa. Na początek "Żmijowisko"

"Barbie": Kiedy wakacyjny hit trafi na streaming? Jest data

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: telewizja | platformy streamingowe | Polsat Go | TVP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy