Polsat Box Go

Polsat Box Go to serwis VOD, którą powstał z połączenia dwóch aplikacji: Cyfrowego Polsatu Go oraz Ipli. Obie zostały zamknięte we września 2021 roku, a w ich miejsce został stworzony zupełnie nowy produkt.
Polsat Box Go - najważniejsze informacje
W Polsat Box Go można oglądać produkcje z ramówki Polsatu. /AKPA

Polsat Box Go - najważniejsze informacje

Użytkownicy decydujący się na subskrypcję Polsat Box Go mogą zdecydować się na jeden z dwóch pakietów. 

Pierwszy to Polsat Box Go Premium, który gwarantuje dostęp do kanałów telewizyjnych, filmów i seriali.

Drugi to Polsat Box Go Sport z kanałami sportowymi, w tym pakietem Eleven Sports Polsat Sport Premium raz Canal+ Sport 3 i 4.

Usługa jest również dostępna dla osób korzystających z platformy telewizji satelitarnej / IPTV Polsat Box. 

Polsat Box Go to alternatywa dla innych platform streamingowych, między innymi SkyShowtime, HBO Max, Amazon Prime Video, Netflix, Player czy Canal+ Online.

W Polsat Box Go można znaleźć produkcje własne: 
  • Bracia, 
  • Sługa Narodu, 
  • Sortownia, 
  • Matka, 
  • Rodzina na Maxa,
  • LuLu. 

Ciekawostki o Polsat Box Go

Jak korzystać z Polsat Box Go? 

Polsat Box Go to aplikacja udostępniona w sklepie Google Play, Huawei AppGalley i App Store. Dzięki temu możliwe jest odtwarzanie ulubionych programów na urządzeniach mobilnych - smartfonach i tabletach. 

Polsat Box Go jest także dostępne dla użytkowników popularnych Smart TV (pełna lista na stronie aplikacji) oraz w dekoderach Polsat Box.

Ile profili można mieć na jednym koncie Polsat Box Go?

Osoby, które wykupiły usługę Polsat Box Go, mają możliwość stworzenia kilku profili. Standardowo po zakupie Polsat Box Go dostępne jest jedno konto główne. Poza nim użytkownik ma jednak możliwość stworzenia dodatkowych czterech profili. Polsat Box Go przewiduje możliwość oglądania na kilku urządzeniach jednocześnie. Standardowo jest to dekoder główny, do którego podłączony jest telewizory. Oprócz tego możliwe jest również korzystanie z trzech dodatkowych urządzeń w tym samym czasie.

Temat Polsat Box Go znajdziesz również w serwisie:

Więcej na temat Polsat Box Go

Polsat Box Go - Wiadomości