Produkcja iPada 3 prawdopodobnie już ruszyła

Według najnowszych informacji ujawnionych przez japoński blog Macotakara, produkcja iPada 3 rzekomo już ruszyła, a jego premiera ma mieć miejsce na początku marca.

Powołując się na wspomniane źródło możemy powiedzieć, że kolejny tablet Apple będzie produkowany przez dwie firmy: Foxconn Electronics i Pegatron Technology. Interesujący jest natomiast podział obciążenia obu fabryk - ma to być rzekomo (odpowiednio): 15 proc. i 85 proc.

Dodatkowo dowiedzieliśmy się, że panele do tego urządzenia - o rozdzielczości 2048 na 1536 pikseli - ma dostarczyć Sharp, co zgadza się z podawanymi wcześniej przez DigiTimes i Wall Street Journal informacjami. Choć pojawiły się także informacje z innego źródła, że ten obowiązek na spocząć na Samsungu i LG.

Reklama

Co ciekawe, redaktor serwisu iLounge, Jeremy Horwitz twierdzi, że miał już w rękach prototyp iPada 3. Według niego zmiany, jakie zaszły w tym tablecie w porównaniu do poprzedniej generacji, są raczej skoncentrowane na komponentach niż na designie. Inne źródła to potwierdzają.

A teraz nie pozostaje nam nic innego jak cierpliwe czekanie do potwierdzenia powyższych spekulacji przez Apple. Już wkrótce powinniśmy poznać datę oficjalnej prezentacji Apple iPada 3 - kto wie, może będzie to właśnie 24 lutego, o którym była mowa jakiś czas temu.

Źródło informacji

tabletowo.pl
Dowiedz się więcej na temat: iPad | Apple
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy