Prośby użytkowników wysłuchane. Facebook w końcu zmieni politykę powiadomień

Od przyszłego roku można spodziewać się mniejszej ilości bezwartościowych powiadomień. To bardzo istotna zmiana, szczególnie dla osób nie grających w gry typu FarmVille.

Facebook to nie tylko statusy, zdjęcia i konwersacje. Wiele osób wykorzystuje popularny portal społecznościowy także jako inną formę rozrywki, grając w różnego rodzaju proste gry, pozwalające na konkurowanie ze znajomymi. Jedną z najpopularniejszych jest symulator farmy - FarmVille, który całkiem niedawno cieszył się olbrzymią popularnością. 

W czasach świetności gry, użytkownicy niezainteresowani tego typu dodatkami byli notorycznie bombardowani powiadomieniami o tym, że ich znajomi osiągnęli kolejne poziomy lub zapraszają do wspólnej gry. Podobnie było z Candy Crush Saga i Mafia Wars. Obecnie, gry nie są już tak popularnym zjawiskiem na Facebooku, ale wciąż zdarzają się użytkownicy, szczególnie młodsi, którzy z nich korzystają. Dla dobra pozostałych, postanowiono wyłączyć powiadomienia dla osób, które nie są zainteresowane tego typu rozrywką.

Powiadomienia mają zostać dezaktywowane z początkiem przyszłego roku. Ich ponowne włączenie będzie możliwe z poziomu ustawień. 

Reklama
INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Facebook
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy