RL933 Full HD - Smart TV od Toshiby

Toshiba Europe rozszerzyła portfolio telewizorów Smart TV o nową linię RL. Modele RL933, o rozdzielczości Full HD (1920x1080p) umożliwiają dostęp do różnorodnych treści multimedialnych.

Modele te dostępne są w rozmiarach 23 cale (58cm), 32 cale (80cm) i 40 cali (102cm).Telewizory RL933 wyposażono w trzy porty HDMI i złącze USB, a także Dual-Tuner (DVB-T i DVB-C). Na europejskim rynku pojawią się w drugim kwartale 2012 roku (w zależności od kraju).

- Toshiba opracowała szeroką gamę modeli Smart TV - mówi Andy Bass, wiceprezes ds. sprzedaży i marketingu Toshiba Europe GmbH. - Coraz więcej osób chce korzystać z obszernych zasobów internetowych za pośrednictwem swoich telewizorów. Modele RL933, proponowane w konkurencyjnych cenach, są doskonałym łącznikiem pomiędzy światem telewizorów Smart TV a oceanem internetowego kontentu. RL933 zapewniają jakość obrazu w Full HD i prosty dostęp do treści internetowych za pośrednictwem serwisu Toshiba Places - dodał.

Rozdzielczość Full HD wspomaga w telewizorach RL933 technologia 100 Active Motion&Resolution (AMR), która sprawia, że obraz jest płynny i ostry. Funkcja Autoview zapewnia automatyczną optymalizację podświetlenia telewizora synchronizując je z wyświetlaną treścią i oświetleniem otoczenia.

Reklama

Aby skorzystać z Toshiba Places, użytkownicy RL933 mogą połączyć się z internetem za pomocą kabla LAN lub adaptera Toshiba Wi-Fi USB (sprzedawany oddzielnie). Toshiba Places jest online'owym serwisem firmy Toshiba, który poprzez dedykowane aplikacje (różniące się w zależności od kraju) zapewnia dostęp do różnorodnych treści. Wśród nich znajdują się: filmy na życzenie z Acetrax, Maxdome i Viewster, miliony filmików z YouTube i Dailymotion, muzyka z iConcerts i Aupeo!, serwisy telewizyjne jak BBC iPlayer i Euronews, a także media społecznościowe Facebook i Twitter.

Co miesiąc do Toshiba Places dodawane są kolejne aplikacje bez konieczności przeprowadzania aktualizacji telewizora. Użytkownicy mogą także przeglądać treści za pomocą opartej na technologii Rovi funkcji MediaGuide, która udostępnia szczegółową listę programów telewizyjnych, oferty specjalne oraz interesujące informacje odnośnie aktorów czy filmów.

Użytkownik może oglądać na ekranie RL933 filmy i zdjęcia lub słuchać muzyki za pomocą głośników stereo Dolby Digital Plus podłączając do telewizora pendrive lub zewnętrzny dysk twardy poprzez USB. Zintegrowana funkcja USB Video Recording pozwala na nagrywanie na podłączony dysk zewnętrzny ulubionych programów telewizyjnych. Dostępne trzy porty HDMI ułatwiają podłączenie do modeli RL933 urządzeń zewnętrznych, takich jak konsola czy odtwarzacz Blu-ray. Dzięki tej opcji użytkownik może cieszyć się grami i wyjątkową jakością obrazu na dużym ekranie.

Specyfikacja

Toshiba seria RL933

- Rozdzielczość Full HD, 1920x1080p,

- Panel LCD 16:9 z podświetleniem Edge LED,

- 100 Active Motion&Resolution (AMR),

- Autoview,

- 3x HDMI, 1x USB,

- Wi-Fi ready poprzez opcjonalny adapter USB,

- USB Video Recording,

- SMART-TV z dostępem do Toshiba Places (zakres treści zależny od rynku),

- Dual-Tuner (DVB-T, DVB-C) ,

- Common Interface Type (CI+),

- Kolor: błyszcząca czerń,

- Rozmiary

23'' (58cm): 23RL933,

32'' (80cm): 32RL933,

40" (102cm): 40RL933.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Toshiba | LCD | Smart TV

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama