Samsung Galaxy S21 bez ładowarki i słuchawek?

Najnowsze doniesienia wskazują na to, iż Samsung nie dołączy ładowarki oraz słuchawek do swojego nowego flagowca. Wszystko to po wykonaniu podobnego ruchu przez Apple.

Na chwilę po październikowej premierze nowych iPhone’ów, Samsung naśmiewał się z Apple, iż amerykańska firma nie dołączyła do swoich urządzeń ładowarki oraz słuchawek w zestawie. Najnowsze plotki wskazują na to, iż podobna sytuacja może spotkać także urządzenia z serii Galaxy S21. W tym przypadku Samsung także miałby zrezygnować z dołączania dodatkowych akcesoriów do pudełka z urządzeniem.

Dokumentacja dotycząca nowych pudełek Samsunga została oficjalnie złożona w ANATEL, jednak nie zdradza ona zbyt wiele szczegółów na ten temat. Wszystkie trzy nowe modele z serii Galaxy S21 miałyby jednak nie być wyposażone w ładowarkę, która standardowo znajdowała się w pudełku.

Reklama

Sytuacja nie jest zaskoczeniem bowiem już wcześniej podobne informacje pojawiały się w postaci plotek oraz przecieków. Nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na oficjalną prezentację flagowców Samsunga - ta ma się odbyć w styczniu 2021 roku.  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama