Samsung Galaxy S21, S21+ i S21 Ultra – poznaliśmy ceny

Do sieci przedostały się informacje na temat potencjalnych cen nowych flagowców Samsunga. Ile trzeba będzie za nie zapłacić?

Seria nowych smartfonów Samsunga może zostać zaprezentowana już na początku 2021 roku. Do sieci przedostały się informacje dotyczące ceny wszystkich trzech urządzeń na terenie Europy. Wiadomo już więc mniej więcej, ile trzeba będzie za nie zapłacić. Tanio nie będzie.

Samsung Galaxy S21 z pamięcią 128 GB ma kosztować około 849 euro. W przypadku modelu Galaxy S21+ z tą samą ilością pamięci ma być to już 1049 euro. Najdroższy wariant urządzenia Samsunga, to oczywiście model Galaxy S21 Ultra. Za tego smartfona w konfiguracji z 128 GB pamięci na dane trzeba będzie zapłacić najpewniej 1399 euro.

Reklama

Warto pamiętać, że te ceny mogą nieznacznie się różnić - szczególnie w zależności od regionu. Każdy z krajów nakłada inne cła oraz podatki, tak więc kwoty mogą od siebie finalnie odbiegać. Trzeba jednak przyznać, że wycena nowych urządzeń Samsunga jest bardzo wysoka - w przypadku modelu S21 Ultra, jego cena w Polsce może przekroczyć ponad 6 tys. zł. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy