Reklama

Samsung prezentuje nowe monitory klasy premium

Firma Samsung prezentuje podczas targów IFA 2012 w Berlinie największy na świecie, 75-calowy ekran LFD z krawędziowym podświetlaniem LED, kwadratowy ekran 1:1 oraz nowy monitor klasy premium z Serii 9.

- Samsung nieustannie kładzie nacisk na dostarczanie najwyższej klasy monitorów i ekranów, które oferują najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i niezrównaną wartość. Wykorzystujemy nowe okazje, opracowując innowacyjne produkty inne od wszystkiego, co już jest dostępne w sprzedaży i właśnie dlatego od sześciu lat jesteśmy liderem globalnego rynku monitorów, a od czterech lat numerem jeden na rynku ekranów komercyjnych - powiedział Jeong-Hwan Kim, wiceprezes działu Visual Display w Samsung Electronics.

75-calowy ekran wielkoformatowy (LFD)

Otoczony cienką, metaliczną czarną ramką, 75-calowy ekran LFD firmy Samsung (ME75B) wyróżnia się nie tylko wymiarami i smukłą konstrukcją. Do jego zalet należy też niskie zużycie energii, wysoka jakość wyświetlanego obrazu oraz wbudowany system do zarządzania treścią MagicInfo Lite. Klienci biznesowi docenią też możliwość instalacji w pionie, co jest idealnym rozwiązaniem dla systemów Digital Signage, w których wymagana jest możliwość prezentowania informacji na dużej przestrzeni.

Reklama

Dzięki cieńszej konstrukcji oraz niższej wadze od ekranów z podświetleniem bezpośrednim (Direct LED), model ME75B jest łatwy w instalacji. Ekran nadaje się idealnie do sal spotkań oraz środowiska edukacyjnego i został zaprojektowany z myślą o firmach, które chcą ograniczyć opłaty za energię elektryczną oraz zrezygnować z potrzeby stosowania urządzeń projekcyjnych.

Wielofunkcyjny ekran przezroczysty typu "Szafka wystawowa"

22-calowy przezroczysty ekran firmy Samsung (NL22B) to pierwsze urządzenie tego rodzaju dostępne jako wielofunkcyjna gablota do prezentacji produktów i zapoczątkowujące nową erę cyfrowego wystawiennictwa w handlu detalicznym. W przeciwieństwie do podobnych produktów o niskiej transparentności (5 proc.), które mogą przesłaniać towar, przezroczysty ekran firmy Samsung oferuje przeźroczystość na poziomie 15 proc., uwydatniając walory prezentowanych produktów.

Kwadratowy ekran o proporcjach 1:1

Będący alternatywą dla tradycyjnych wyświetlaczy prostokątnych, kwadratowy ekran (UD22B) z ultracienką ramką, oferuje firmom unikatowe rozwiązanie do tworzenia dynamicznych ekspozycji wizualnych w przestrzeni detalicznej, komercyjnej lub publicznej. Kwadratowe panele oferują wiele opcji konfiguracji i pozwalają na stworzenie dużej, jednolitej powierzchni ekranowej, a cyfrowa pętla wyświetlająca jeden obraz nawet na 100 połączonych ze sobą wyświetlaczach, zapewnia pełną swobodę projektowania artystycznych ścian wideo.

Rozwiązania ekranowe dla branży HoReCa

Rozwiązania ekranowe firmy Samsung dla branży HoReCa oferują hotelom i ośrodkom wczasowym kompletny i łatwy w konfiguracji system zarządzania treściami, który oszczędza czas i pracę, a jednocześnie zapewnia klientom wysoką jakość wrażeń wizualnych. Dzięki rozwiązaniom Samsung Interactive Remote Control for Hospitality (SIRCH) oraz Remote Enhanced Active Control for Hospitality (REACH), zarządcy obiektów mogą aktualizować wszystkie telewizory w pokojach gościnnych bezpośrednio z centralnej sali sterowania. To bezprzewodowe rozwiązanie eliminuje potrzebę instalowania dekoderów i ułatwia gościom dostęp do informacji o hotelu i programach. Oparte na protokole IP rozwiązania H-Browser i Content Management Solution (CMS) pozwalają w prosty i ekonomiczny sposób zapewnić gościom dostęp do płatnych treści.

Monitory Serii 9

Dzięki technologii Natural Color Expert, wspieranej przez wbudowany mechanizm kalibracji, użytkownicy mogą cieszyć się wiernym odwzorowaniem barw na ekranie o rozdzielczości QuadroHD. Aby zagwarantować profesjonalną jakość, każdy monitor Serii 9 jest indywidualnie, kalibrowany podczas ostatniej fazy produkcji.

INTERIA.PL/informacje prasowe
Dowiedz się więcej na temat: IFA 2012 | ekran | monitor | samsung

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje