Reklama

Smartfon z gry Cyberpunk 2077

Polski producent CD Projekt RED znany jest ze świetnych kampanii reklamowych. Po niedawnej kooperacji z marką Porsche, dziś zaprezentowano telefon komórkowy żywcem wyciągnięty z Cyberpunka 2077.

Premiera gry Cyberpunk 2077 zbliża się wielkimi krokami. Widać to chociażby po wielu projektach reklamowych od których dudni w ostatnim czasie internet. Niedawno polski producent poinformował o współpracy z firmą Porsche i zaimplementowanie do gry jednego z ich klasycznych modeli.

Tym razem przyszła pora na smartfony. Niedawno wypuszczony filmik na kanale YouTube jasno wskazuje, że w nadchodzącej produkcji ujrzymy smartfony znanej marki OnePlus, które podobnie jak w przypadku Porsche, otrzymają swój realny odpowiednik. Mowa o specjalnej edycji telefonu OnePlus 8T.

Reklama

Informację tę potwierdził także Radek Grabowski - Lead PR Manager firmy CD Projekt RED. Na swoim Twitterze opublikował wiadomość w której zaznacza, że wkrótce pojawi się limitowana edycja smartfona CP2077.

Wszystko jednak wskazuje, że edycja ta będzie ekskluzywna i obowiązująca wyłącznie na terenie Chin. Więcej informacji pojawi się na początku listopada. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: smartfony | Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama