Szorty marki Tesla hitem sprzedaży

Internet oszalał na punkcie krótkich spodenek z logo marki znanego producenta elektrycznych samochodów.

Posiadanie inteligentnego elektrycznego pojazdu Tesla to za mało? Żaden problem. Elon Musk postanowił wprowadzić do sprzedaży linie materiałowych szortów.

Wszystko rozpoczęło się od niewinnego żartu, kiedy to ekscentryczny milioner i właściciel firmy Tesla postanowił wysłać opakowanie szortów do Davida Einhorna, zwolennika metody krótkiej sprzedaży akcji. Ten rodzaj inwestycji ma na celu szybkie wzbogacenie się, najczęściej kosztem wycenionej spółki i w tym konkretnym przypadku nosi miano "Tesla shorts".

Reklama

Zakpienie z inwestora szybko przerodziło się w pomysł na biznes, a czerwone spodenki przeszyte złotą nicią natychmiast podbiły serca internautów. Gdyby tego było mało, szorty zawierają z tyłu wyszyty napis S3XY, co jest jasnym nawiązaniem do gamy modelowej pojazdów marki Tesla.

Mrugnięciem oka jest także cena, która wynosi $69.420. Liczby na lewo od kropki, nie trzeba raczej tłumaczyć. 420 odnosi się natomiast do pewnego niefortunnego stwierdzenia Elona Muska, który zadeklarował wykupienie wszystkich akcji Tesli za tę właśnie cenę. 

Spodenki natychmiast okazały się hitem sprzedaży, a obecnie zostało już tylko kilka egzemplarzy w rozmiarach XL. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem, polecamy udać się na stronę producenta.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tesla | szorty | Elon Musk
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy