Reklama

Targi Mobilne - wiosenne narodowa mobilizacja

Za niespełna 3 tygodnie, 21 - 22 marca na Stadionie Narodowym odbędzie się największe wydarzenie związane z technologiami mobilnymi w Polsce. Ponad 70 Wystawców i 3000 Zwiedzających będzie miało okazję spotkać się i wziąć udział w warsztatach, Mobile Game Arenie i zapoznać się ze “światem mobile".

21 marca Zwiedzający będą mogli poznać dostępne na rynku technologie i dowiedzieć się jak wykorzystać rozwiązania mobilne w swoim biznesie. W sobotę, 22 marca odbędą się prelekcje o charakterze konsumenckim, nastawione na odkrywanie korzyści, jakie daje mobile w codziennym życiu.           

Pierwszego dnia warsztaty dotyczą głównie rozwijania aplikacji, decyzji technologicznych, digital publishingu czy mobile marketingu. Tomasz Woźniak z Future Mind opowie o tym, jak przygotować firmę do produkcji aplikacji, Marcin Zaremba z Senfino skoncentruje się na użyteczności aplikacji, a Bartłomiej Lozia z Jojo Mobile podzieli się wiedzą, jak zmonetyzować aplikację. Podczas warsztatów dowiemy się jak wykorzystać w świecie offline popularne beacony, geolokalizację, mobilne płatności czy rozszerzoną rzeczywistość - plan bezpłatnych 24 wykładów pełnych praktycznych porad dla Twojego biznesu na stronie wydarzenia.

22 marca to gratka dla fanów technologii mobilnych
. Tego dnia odbędą się warsztaty “Aktywny rodzic", podczas których dowiemy się jak mądrze i bezpiecznie wprowadzać dzieci w świat nowych technologii, a także przegląd aplikacji, które wspierają zdrowy tryb życia i codzienną efektywność. Podróżniccy.pl zaprezentują jak korzystać ze smartfona w podróży, ekipa niebezpiecznik.pl pokaże jak zabezpieczyć swój telefon.

Reklama

Targi Mobilne to doskonała okazja do zapoznania się z nowościami technologicznymi dostępnymi na rynku. Zaprezentowane zostaną m.in. maska do spania NeuroOn, inteligentny dom Orange, okulary Google Glass, opaska na rękę Fobeli wspomagająca zdrowy tryb życia czy nowości produktowe Microsoftu. W strefie gier będzie można spróbować swoich sił w konkursach związanych z nowymi platformami, choć nie powinno zabraknąć także gier retro, które rozbudzą wspomnienia wielu graczy. 

Targi Mobilne to doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o technologiach mobilnych od praktyków i profesjonalistów z branży. Niezależnie czy jesteś właścicielem firmy, szukasz ciekawego sposobu na spędzenia weekendu z dzieckiem czy po prostu lubisz bawić się telefonem - znajdziesz na targach coś dla siebie. Organizator, Fundacja Polak 2.0 zaprasza wszystkich zainteresowanych bez względu na wiek.

Plan prezentacji oraz rejestracja na stronieInformacja prasowa

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama