WhatsApp wprowadza wyszukiwarkę naklejek

Jedną z funkcji komunikatora WhatsApp jest możliwość wysyłania naklejek. Jak wynika z informacji opublikowanych na łamach WABetaInfo – niebawem aplikacja wprowadzi spore usprawnienie dla tego rozwiązania.

Naklejki w komunikatorach to szalenie popularna forma wyrażania swoich emocji. Niestety funkcja ta w aplikacji WhatsApp mocno odstawała do tej pory względem konkurencji. Na szczęście idą zmiany.

Jak wynika z informacji opublikowanych na łamach WABetaInfo - najnowsza beta komunikatora pozwoli użytkownikom na skorzystanie z wyszukiwarki naklejek. Oznacza to, że jeśli istnieje konkretna naklejka lub rodzaj naklejki, której szukamy, będziemy mogli ją odnaleźć w stosunkowo szybkim czasie. Ograniczy to mozolne i mocno krytykowane przeglądanie całych zestawów.

Reklama

Całość ma działać wyłącznie z domyślnym pakietem naklejek WhatsApp. Dlaczego za pomocą wyszukiwarki nie będzie można przeszukiwać innych zbiorów? Wszystko ze względu na wbudowane tagi, które ułatwią rozpoznania danej grafiki. Przecieki wskazują jednak, że niebawem funkcja może zostać usprawniona.

Na razie nie wiadomo, kiedy wyszukiwarka naklejek trafi do wszystkich użytkowników. Biorąc jednak poziom zaangażowania w testy, może się to wydarzyć już niebawem. 

Oglądaj najnowsze promocje i planuj zakupy z ding.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: WhatsApp
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy