Windows 10 zainstalowany przez ponad milion użytkowników!

Joe Belfiore z Microsoftu potwierdził na swoim Twitterze, że wersję testową najnowszego systemu operacyjnego giganta pobrało już ponad milion osób. Windows 10 Technical Preview jest dostępny do pobrania od dwóch tygodni.

Zainteresowanie nowym systemem jest zatem całkiem spore, zważając na fakt, iż jest to wciąż wersja testowa, która nie zawiera wszystkich obiecanych elementów. Największą nowością jest oczywiście powrót Menu Start. Teraz prezentuje ono zarówno klasyczne programy, jak i kafelkowe aplikacje znane z Windows 8.
 
Microsoft poinformował również, że użytkownicy wysłali ponad 200 tysięcy zgłoszeń z błędami i opiniami za pośrednictwem aplikacji Windows Feedback. Wszystkie komentarze użytkowników są bardzo pomocne w dalszym rozwoju systemu. Tym razem Microsoft nie przegapi okazji, aby posłuchać głosów z zewnątrz i stworzyć platformę, która przypadnie do gustu większości.
 
Windows 10 Technical Preview można pobrać całkowicie za darmo. Należy jednak pamiętać, iż nie wszystkie funkcje działają poprawnie, a wygląd poszczególnych opcji może się jeszcze zmienić.

Reklama

Źródło informacji

instalki.pl
Dowiedz się więcej na temat: Windows 10
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy