Xiaomi Mi 11 zadebiutuje już 29 grudnia?

Poznaliśmy hipotetyczną datę premiery flagowego smartfona firmy Xiaomi. Urządzenie ma trafić do sprzedaży już pod koniec grudnia.


Choć początkowe plotki jasno wskazywały premierę na początku przyszłego roku, wszystko wskazuje, że chiński producent chce być pierwsza firmą, która zaprezentuje urządzenie wyposażone w układ Snapdragon 888. Najnowsze informacje dostępne w sieci wskazują bowiem na datę 29 grudnia.

Na obecną chwilę nie wiadomo niestety, czy mowa o debiucie wyłącznie na rynku chińskim. Mimo wszystko przesunięcie premiery mogłoby się okazać mądrym posunięciem ze względów marketingowych.

Przypomnijmy, że Xiaomi Mi 11 będzie mógł pochwalić się ekranem z częstotliwością odświeżania na poziomie 120Hz. To może być znacząca aktualizacja względem poprzedniego modelu Mi 10 Pro, który debiutował z rozdzielczością Full HD+ oraz odświeżaniem na poziomie 90 Hz. Wycieki wspominają również o ekranie z otworem, w której zapewne zostanie umieszczona kamerka do robienia zdjęć selfie.

Reklama

Smartfon prawdopodobnie otrzyma również szybkie ładowanie z mocą aż 120W, jednak nie jest to do końca potwierdzona informacja. 

Więcej danych na temat nowego flagowca Xiaomi powinno pojawić się w najbliższych dniach. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xiaomi | Smartfon | urządzenia mobilne
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy