Reklama

Lista internetowych przebojów 2012 roku

Koniec roku to czas podsumowań i plebiscytów - wiadomo. Dlatego również i my mamy dla was pewne podsumowanie. Chcemy pokazać wam garść filmów z minionego roku, które mogliście przeoczyć, a które naprawdę warto obejrzeć. Zapraszamy do naszego zestawienia 10 internetowych przebojów 2012 roku.

Na początek uspokajamy: W zestawieniu nie zobaczycie Gangnam Style. Koreański przebój króluje co prawda w większości plebiscytów, ale my stwierdziliśmy, że co za dużo, to niezdrowo. Może Psy jakoś to nam wybaczy. Na pocieszenie ma przecież miliard odsłon na YouTube...

Przechodzimy teraz do części właściwej. Przed wami dziesięć wyselekcjonowanych przez nas filmów. Są to virale, teledyski, parodie, czy też humorystyczne filmy i kompilacje udostępnione na YouTube, które zdobyły ogromną popularność w sieci.

Nie brakuje historii wzruszających, łapiących za serce. Jak ta o Arthurze, inwalidzie wojennym, który dzięki niewiarygodnej sile woli wrócił do pełni zdrowia. Czy tej o niesamowitych oświadczynach Amerykanina Isaaka. Dla kontrastu polecamy mrożące krew w żyłach kryminalne sceny z Belgii, a także nagrania z rosyjskich dróg, gdzie dzieją się doprawdy dantejskie sceny!

Rzecz jasna nie mogliśmy pominąć naszych rodzimych hitów internetu. Stąd w zestawieniu Cezik i jego cover "Ona tańczy dla mnie", bohaterowie zalanego Stadionu Narodowego i spektakularny powrót Ryśka z Klanu.

Zanim klikniecie "play" jeszcze jedna wiadomość: poniższy ranking jest subiektywnym wyborem grona redakcyjnego. Jeśli uważacie, że pominęliśmy któryś z filmów, poinformujcie nas o tym w komentarzu. Nie jesteśmy robotami i mimo usilnych starań nie zdążyliśmy przejrzeć wszystkich filmów udostępnionych na YouTube w ciągu ostatnich dwunastu miesięcy. Aha, jeszcze jedno. Miłego oglądania!

Arthur - Never, ever give up! Fantastyczna historia weterana wojny w zatoce. Lekarze nie dawali mu żadnych szans, on jednak udowodnił, że się mylili.

Reklama

Słyszeliście "Nobody can cross it"? To z pewnością polubicie "Ain't nobody got time for that".

Nie macie pomysłu na oświadczyny? Mało kto potrafi zrobić to lepiej...

Euro 2012 wygrała Hiszpania, ale to Mario Balotelli podbił serca kibiców.

Rysiek z Klanu wrócił w roli gangstera i był to powrót niezwykle udany.

W październiku zalało Stadion Narodowy, a mecz Polska-Anglia nie odbył się w zaplanowanym terminie. Kilku kibiców nie straciło jednak pogody ducha.

Skocz do zamarzniętego basenu i nagraj to na kamerę, jeśli chcesz zostać internetowym idiotą roku

CeZik swoim coverem udowodnił, że to wcale nie słowa tworzą muzykę Disco Polo. Przeróbka równie dobra, jak oryginał.

Belgia. Po naciśnięciu tajemniczego przycisku, przechodnie nieoczekiwanie ujrzeli serię dramatycznych scen na spokojnym skwerku...

Russian Road Rage Compilation - comiesięczne zestawienie najbardziej kuriozalnych sytuacji na rosyjskich drogach. I śmieszno i straszno.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: youtube | viral | film | Rysiek z "Klanu"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy